Świąteczna magia tuż przed nami – dostwa choinek świątecznych

dostwa choinek świątecznych do ogrodnictwa zielony ogrod magnus mysłowice

Cześć! Pierwsza dostwa choinek świątecznych jest już u nas dostępna. Są to jodły kaukaskie w donicach. Cztery różne wielkości. Cenowo kształtują się tak samo jak w zeszłym roku!

Naturalnie nie zatrzymujemy się na tym. Już wkrótce pojawią się jodły kaukaskie cięte. Ich dostawa będzie jutro, w czwartek 28. listopada wieczorem. W sprzedaży znajdą się już pojutrze.

Kolejna, trzecia dostwa choinek świątecznych spodziewana jest już w najbliższą sobotę. Będzie to dostwa świerków w donicach oraz ciętych.

Jak zawsze, wszystkie drzewka są najwyższej jakości, z polskich plantacji. Wszystkie pojedyncze sztuki wybrane i oznaczone przez nas na plantacjach. Tak więc masz gwarancję jakości oraz dużego wyboru. Dokładamy wszelkich starań abyś znalazł u nas wymarzone drzewko. Nasi pomocnicy są do Twojej dyspozycji, możesz wybierać przeglądając tak wiele choinek ile tylko chcesz.

W tym roku pojawia się w ofercie kilka nowości, między innymi:
– jodła kaukaska w donicy w rozmiarze XL – jeśli do tej pory nie znajdowałeś wystarczająco wysokiego drzewka w donicy – zapraszamy w tym roku!
– choinki hodowane od sadzonki w donicy – mają zdeydowanie większą szansę na przyjęcie się po wysadzeniu ich na wiosnę do gruntu. W zasadzie jedyną przeszkodą jest dla nich rozhartowanie niską temperaturą. Może się tak stać przyklładowo gdywystawisz je na zewnątrz po dłuższym czasie spędzonym w ciepłym domu czy mieszkaniu.

Okres Świąteczny to nie tylko choinki. Znajdziesz u nas z roku na rok coraz to szerszą ofertę ozdób choinkowych, artykułów do tworzenia własnych dekoracji, lampek choinkowych i wiele innych.

Poniżej mała galeria tego co obecnie znajduje się w naszym ogrodnictwie. Zapraszam wszystkich do naszego ogrodnictwa po swoją świąteczną choinkę!

Jeśli mogę Ci jakkolwiek pomóc, skorzystaj ze strony kontakt. Link znajdziesz w górnej części strony. Możesz też wypełnić formularz na stronie głównej. lub skorzystać z facebook Messengera.

1 myśl na “Świąteczna magia tuż przed nami – dostwa choinek świątecznych”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.